Manofar® - erekcia
pevná ako kameňLiekovky Manofar® uvoľňujú svalové tkanivo,
rozširujú žily a pomáhajú prúdeniu krvi do penisu
a zabraňujú príliš rýchlemu prúdeniu krvi.
Manofar® tak umožňuje silnú a
dlhotrvajúcu erekciu.

Liekovky Manofar® uvoľňujú svalové tkanivo, rozširuje žily a pomáhajú prúdeniu krvi do penisua zabraňujú príliš rýchlemu prúdeniu krvi. Manofar® tak umožňuje silnú a dlhotrvajúcu erekciu. Manofar® je určený len pre mužov a nie je určený na použitie ženám a osobám mladšími ako 18 rokov.
 

Ako to funguje?
Manofar® je rastlinný výrobok určený na zvýšenie sexuálnej sily a zlepšenie sexuálneho života mužov. Manofar uvoľňuje svalové tkanivo, razširuje žily a pomáha prietoku krvi do penisu, pričom jej bráni prúdiť príliš rýchlo. Manofar pomáha dosiahnuť silnú a dlhotrvajúcu erekciu. Produkt môže tiež pomôcť mužom, ktorí majú problémy s predčasným vyvrcholením, pretože výrobok umožňuje výrazne lepšiu kontrolu a udržanie orgazmu.

Keď je človek mladý, cíti, že dosiahnutie a udržanie erekcie je niečo normálne a ľahké. Niekedy stačí len myšlienka. Ale pod povrchom nášho tela existuje veľa aktivít, ktoré umožňujú a udržujú erekciu. Erekcia je výsledkom komplexných nervových a cievnych interakcií, ktoré sú zvyčajne spojené so sexuálnym vzrušením. Krvný obeh zohráva dôležitú úlohu pri dosahovaní a udržiavaní erekcie. Keď ste sexuálne vzrušený, váš mozog a nervové bunky reagujú na sexuálnu stimuláciu zaslaním chrbticových signálov do miestneho nervového systému penisu. Signály z mozgu spôsobujú v pohlavnom úde uvoľnenie oxidu dusíka, aby sa uvoľnili svaly penisu. To umožní zvýšený prílev krvi a plnenie hubovitých teliesok krvou. V dôsledku toho sa penis zväčšuje a stoporuje. Keď telieska rzväčšujú, tlačia na membrány, ktoré ich obklopujú. Tlak na membráne spôsobuje tlak na žilové žily, ktoré odvádzajú krv z penisu, čo spôsobuje, že krv sa "zadrží" v telieskach, takže penis zostáva zväčšený a tvrdý.  Manofar stimuluje uvoľňovanie oxidu dusíka a zvyšuje prietok krvi. Manofar umožňuje silnú a dlhotrvajúcu erekciu.
 


 
 

VÝHODY


 
 • Silnejšia a dlhšia erekcia
 • Erekcia je pod kontrolou
 • Zabraňuje predčasnému vyvrcholeniu
 • Funguje ako afrodiziakum
 • Kratší čas medzi orgazmami
 • Účinkuje už za 15 minút
 • Len prírodné zloženie
 • Posilňuje sexualitu
 • Môže pôsobiť viac ako 24 hodín
 • Menej vedľajších účinkov
 • Dostupné bez lekárskeho predpisu
 • Plná záruka vrátenia peňazí

 

 

Použite
Liekovku Manofar užite asi hodinu pred sexuálnou aktivitou. Pred užitím liekovky ju dobre pretrepte, následne obsah užite a jej obsah zapite pohárom vody. Obsah liekovky má sladkú príchuť. Nástup účinku sa líši, ale zvyčajne sa pohybuje od 30 minút do jednej hodiny. Ak Manofar užijete spolu s výdatným jedlom, môže nástup účinku trvať dlhšie. Manofar spoľahlivo funguje najmenej 24 hodín, ale muži opisujú priaznivé účinky aj dlhšie ako 48 hodín po užití liekovky. Aby ste z produktu vyťažili maximum, odporúčame vám, aby ste pred sexuálnou aktivitou konzumovali čo najmenej alkoholu.

Výhodou liekoviek Manofar je rýchly nástup účinku. Vzhľadom na priamu orálnu konzumáciu pôsobia liekovky Manofar oveľa rýchlejšie ako kapsuly alebo tablety.

Manofar sa nemá užívať viac ako raz denne. Dávky väčšie ako jedna injekčná liekovka nezvyšujú účinnosť, zvyšujú sa len vedľajšie účinky a ich intenzita. Udržujte Manofar mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 30 °C.

Liekovky Manofar sú balené v krabičkách, z ktorých každá obsahuje 4 liekovky.


Kontraindikácie
Skôr ako začnete užívať liek, pozorne si prečítajte návod, pretože obsahuje informácie, ktoré sú pre vás dôležité. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, poraďte sa so svojím lekárom, lekárnikom alebo zdravotnou sestrou.

Manofar sa neodporúča v prípade:
 • že máte závažnejšie problémy so srdcom alebo pečeňou
 •  že ste nedávno mali srdcový infarkt alebo mozgovú príhodu a
 •  že ste liečení s nekontrolovanými arytmiami.
Ak si nie ste istý v súvislosti s vyššie uvedeným, povedzte to svojmu lekárovi alebo lekárnikovi. Manofar nie je určený na použitie u osôb mladších ako 18 rokov a u žien.
 
Manofar


Nežiaduce účinky

Liekovky Manofar môžu spôsobiť niektoré vedľajšie účinky, ktoré sú zvyčajne vzácne a netrvajú dlho. Najbežnejšie vedľajšie účinky sú sčervenanie tváre, mierna bolesť hlavy, sucho v ústach a vracanie. Ak sa u vás počas užívania Manofaru objavia nejaké vedľajšie účinky, prestaňte ho užívať alebo znížte množstvo na polovicu. Dávky väčšie ako jedna injekčná liekovka nezvyšujú účinnosť, zvyšujú sa len vedľajšie účinky a ich intenzita.